Vtipy v databázi: 8 998

Muži vs ženy

1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
odkaz na vtip » Sedím jako vždy v mém denním lokálu u baru. Náhle přijde dovnitř ta nejkrásnější žena, kterou jsem do té doby spatřil. Přemýšlím, jak bych ji mohl oslovit, nakonec jí nechám od vrchního přinést tu nejdražší láhev šampaňského, kterou lokál nabízí. S poznámkou na lístečku, že bych ji rád s ní společně vypil.
Přečte lísteček, usměje se na mně a nechá mně od vrchního přinést lísteček zpátky.
Na něm stojí psáno: "Vážený pane, abych s Vámi tuto láhev společně vypila, musí ve vaší garáži
stát Mercedes, na Vašem bankovním kontě musí být jeden milion amerických dolarů, ve vašich kalhotech se musí nacházet 17 cm a vilka na Kanárských ostrovech by také nebyla závadou".
Přečtu s úsměvem její poznámku a píši zpátky: "Vážená paní, v mé garáži se nachází jeden Porsche, jeden Ferrari a jeden Mercedes. Na mých 8 bankovních kontech se nachází na každém po 2 milionech amerických dolarů, jednu vilku mám na Bali, další v Římě, jednu na Floridě a jednu
ještě v Rakousku. Ale N I K D Y v životě, ani pro tu nejkrásnější ženu světa, bych
si nenechal uřezat 6 cm."
odkaz na vtip » Nejkratší pohádka

Byl jednou jeden princ a ten se zeptal princezny: "Chceš si mě vzít za muže?", na což ona odpověděla "Ne!".
A ten princ žil potom šťastně mnoho let. Chodil na ryby, lovit zvěř, každý den hrál golf, pil hodně pivo a spal s každou ženou, která si dala říct.

Konec pohádky
odkaz na vtip » Umřela takhle Hillary Clintonová, a jen Bůh ví proč, dostala se do nebe. Přišel k ní Svatý Petr a říká:
"Hillary, vím, že tam dole jsi byla někdo, ale tady jsi jen další člověk z mnoha. Protože mám teď velký fofr, posaď se zatím tady, já ještě vyřídím rozdělané věci."
Hillary se posadila a začala si prohlížet své okolí. Všimla si obrovité zdi, která se táhla na obě strany, kam až oko dohlédlo. A ta zeď byla doslova pokryta spoustou hodin. Čas od času některé z nich poskočily o "5 minut dopředu. Když se Svatý Petr vrátil, Hillary se ho ptá, co ty hodiny znamenají.
"Každý ženatý muž na zemi má tady jedny hodiny."
"A co znamená, když se posunou o "5 minut?"
"No, to znamená, že se ten muž, který k těmhle hodinám patří, právě dopustil nevěry."
"A jsou tady i hodiny mého muže?"
"Ale ne, ty má Bůh na stole v kanceláři místo ventilátoru."
odkaz na vtip » Pepa domluvil Karlovi rande naslepo. Ale Karel se bojí:
"Hele, ale co když se mi nebude líbít? Zkejsnu s ní celou noc!"
"Hele, to je jednoduchý, mezi dveřma si ji prohlídni a když se ti nebude líbit, stačí udělat 'Aaaaaaauuuuughhhhh' a předstírat astmatický záchvat."
Tak Karel večer zazvoní u dveří oné slečny. Dveře se otevřou a v nich stojí nádherné stvoření, pevná prsa, krátká sukně, líbezná tvář. Karel otevře pusu, ale než stihne promluvit, slečna říká:
"Aaaaaaauuuuughhhhh!'
odkaz na vtip » Jednou bůh stvoří Adama a pustí ho do ráje. Adam tam tak chodí, hrozně se mu tam líbí, prostě žije si tam úplně bez problémů, ale pořád mu tam něco chybí. Kouká na ta všeljaká zvířata, kerá se tam hemžejí, kouká, okouní, pořád mu to nejde do hlavy, až najednou... Ha! Nápad! Běží za bohem, a povídá mu: "Víš, bože, je to opravdu svělý, že můžu být tady v ráji, ale, víš nevím jak to říct... No prostě... Chtělo by to ženskou!"
Bůh se zamyslí a pak povídá: "No dobrá, a jaká by měla být?"
Adam se zasní, představí si náááádhernou ženskou a říká:
"Měla by mít pěkný dlouhý nohy... dlouhý vlasy.... velký prsa,... prostě krásná a chytrá."
A bůh se znova zamyslí a povídá:
"Dobře dobře. Ale bude tě to stát jednu ruku, čtyři obratle, osminu mozku, půlku srdce, čtvrtku plic,....."
Adam tak nějak v duchu kalkuluje, uvažuje a nakonec mu to nedá a zeptá se: "Ty, bože, a co by bylo za žebro?"
odkaz na vtip » V kupé vlaku sedí pěkná slečna a s ní pár dalších lidí, mezi nimiž je též jeden velice nesmělý mladík, který se stále odhodlává, že ji osloví, ale pořád nemůže najít odvahu. Vlak náhle vjede do tunelu a on si řekne, že až vyjedou, tak jí něco řekne. A tak když vlak opět vyjede, prohodí: Ten byl ale dlouhej, viďte? Slečna na to: Ten byl váš?
odkaz na vtip » Mladá žena při jedné bujaré párty vypadne z okna ve 50 patře. Padá, padá a ve 40 patře ji chytne jeden chlápek a řekne ji: "Jestli mi dáš, tak tě zachráním." "Nejsem žádná kurva" ona na to. Tak ji zpět vyhodí.
Letí, letí a ve 30 patře ji chytne jiný chlápek a řekne ji: "Jestli mi dáš, tak tě zachráním." "Nejsem žádná kurva" ona na to.
Tak ji zpět vyhodí.
Letí, letí a ve 20 patře ji chytne opět jiný chlápek a řekne ji: "Jestli mi dáš, tak tě zachráním." "Nejsem žádná kurva" ona na to opět odvětí. Tak on ji zpět vyhodí. Letí, letí a ve 10 patře ji chytne opět jiný chlápek, a ona na něho rychle: "Dám ti, dám ti" On: "Fuj kurvy neberu a vyhodí ji ven".
odkaz na vtip » Víte, co udělají muži až umřou všechny ženy? Budou 14 dní chlastat a pak si ochočí jiné zvíře.
odkaz na vtip » Do obchodu přijde dáma a přinese nazpátek umělé poprsí, které koupila před dvěma dny, že je jí to velké. Namanul se k tomu obchodní vedoucí a zařval na prodavače:
"Člověče vy jste ale HOVADO! Ta dáma potřebuje prsa číslo tři a vy ste jí dal pr*el číslo pět."
odkaz na vtip » V hospodě u mariáše:
"Ženy jsou obrovské bojovnice za mír."
"-Jakto?"
"No dokazují to i v posteli."
"A jak prosímtě?"
"Je jim jasné, že je lepší mít dvě kulky mezi nohama než jednu v hlavě."
1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
 
 
 
Provozovatel webových stránek je společnost CyberS s.r.o.
Doležalova 1056, Praha 9, 198 00, IČ: 27871002, DIČ: CZ27871002