Vtipy v databázi: 8 998

Muži vs ženy

1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
odkaz na vtip » Pan Nejezchleba přijde domů ze šichty, rozpálený jak saharský písek a hned ve dveřích uhodí na tu svoji: "Ančo, já jsem dnes celý takový rozehřátý, dej mi...." "Nemůžu, Karlíčku," nenechá ho domluvit Anča, "dnes mi nějak není dobře." "Ale Aničko, já mám hroznou chuť na..." "Karlíčku, nemůžu, bolí mě hlava," piští Anča. Pan Nejezchleba to už nevydrží a zařve: "Himlhergot, tak dáš mi aspoň na jedno pivo nebo ne!?"
odkaz na vtip » Potkají se dva kamarádi a ten jeden povídá: "Hele, moje stará má svátek a já nevím, jakou jí mám koupit květinu." "No, jestli ji chceš hladit, kup jí lilie, no a jestli i líbat, pak růže." Na to ten první: "No já přesně vím co chci, já jí asi koupím kaktus!"
odkaz na vtip » Na první hodině tanečních. Jeden mládenec tančí s jednou krásnou dívkou a aby se odreagoval, tak jí pořád mačká na knoflík od podprsenky. A ona na to: "Prosím vás, co to děláte?" A jeho nenapadlo nic jiného než: "Já na vás zvoním." "A mně se zdálo, že dole někdo stojí," odpoví ona sličná dívka.
odkaz na vtip » Sedí muž v baru vedle atraktivní blondýnky, ale nějak nemá odvahu k ní promluvit. Po třech panácích si dodá odvahu a řekne jí: "Slečno máte moc, krásné prsa, chtěl bych je hladit." Ona na to: "Hele nechte si toho pane." On se posilní dalšími třemi panáky a osmělí se: "Slečno. máte moc krásný zadeček, chtěl bych ho plácat." "Hele, nechte si toho pane, jinak zajdu pro svého přítele!" odpoví ona. Chlap si ji zase chvíli nevšímá. Mezi tím si dá další tři panáky a svěří se jí: "Slěčno, já bych naplnil vaši komůrku lásky vodkou a všechnu bych ji vysál." Slečna už toho má dost a jde za svým přítelem vyhazovačem a začne mu vše líčit. Když mu řekne první co jí řikal pán, on se zamračí. Když mu řekne druhou nabídku, od pána, tak si vyhazovač vyhrne rukávy, a když mu řekne o té vodce, vyhazovač si zase rukávy sundá a jako, že nic. Ona: "Co je Pepo, to ho nepůjdeš zmlátit?" "Blbneš, to musí být pěkná korba, když dovede vypít tolik vodky!" odvětí ji nato její přítel.
odkaz na vtip » Do saloonu vběhne kovboj a volá na jednoho farmáře:
- "Vaši ženu nabral na rohy býk!"
Farmář nic.
- "Slyšíte? Vaši ženu nabral na rohy býk!"
- "Jo, slyším, ale bolí mě zub, nemůžu se smát!"
odkaz na vtip » Pepa, instruktor plavání ve sportovním klubu, strávil dlouhé hodiny v bazénu s jednou dobře tvarovanou šestnáctkou, kterou učil plavat. Začali brzo ráno a kolem poledne se ta holka ptá:
"Opravdu bych se utopila, kdybyste vyndal ten prst?"
odkaz na vtip » Mladík dobíha autobus a nedoběhne. Zastaví ho děda a povídá mu:
- "Pamatuj si, mladíku, že za autobusem, tramvají a ženskou se neběhá, přijdou samy nebo mužeš počkat na další."
odkaz na vtip » Víte, že v pivu jsou ženské hormony?
Bylo zjištěno, že 75% mužů po vypití 10 piv nedokáže vytvořit souvislou větu ani řídit auto.
odkaz na vtip » Jde chlapek kolem rybníku a vidí, že se tam topí mladá dívka a zoufale volá, aby jí zachránil.
- "A souložit umíš?"
- "Umm, jasne že umím!" vydá ze sebe z posledních sil holka.
- "Plavat jsi se měla naučit!"
odkaz na vtip » Muži mají dvě výhody oproti ženám:
1. Později vstupují do manželství.
2. Dříve umírají.
1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
 
 
 
Provozovatel webových stránek je společnost CyberS s.r.o.
Doležalova 1056, Praha 9, 198 00, IČ: 27871002, DIČ: CZ27871002