Vtipy v databázi: 8 843

Politické vtipy

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 31
odkaz na vtip » Na stranické schůzi povstal jeden soudruh a pravil: "Mám soudruhu referente, jeden dotaz: Je pravda, že se soudruh Gottwald rád napije?" V odpovědích na dotazy soudruh referent na tuto otázku jaksi pozapomněl. I byla další schůze, na níž se o slovo přihlásil jiný soudruh a pravil: "Mám, soudruhu, dva dotazy: První, zda se soudruh Gottwald rád napije a druhý, kde je ten soudruh, co se na to minule ptal..."
odkaz na vtip » Na zasedání výkonné rady ODS povídá její předseda: "Po volbách, které letos určitě vyhrajeme, budeme nominovat na ministra financí pana kardinála." Jeden novinář se ptá, proč zrovna pana kardinála. "Pane, odpověď je zcela jednoduchá. Pan kardinál ví, kde je Bůh a jenom Bůh ví, kam ČSSD zašantročila peníze našeho státu."
(Pozn.: ČSSD je nyní u vlády)
odkaz na vtip » Jaký je rozdíl mezi zlodějem a Vladimírem Špidlou? Zloděj si nemyslí, že svým jednáním pomůže někomu jinému než sobě.
odkaz na vtip » Ptá se jeden druhého: "Kde se teď nachází kapitalismus?" "Na okraji propasti." "A socialismus?" "Přece jako vždy o krok před kapitalismem."
odkaz na vtip » Co bychom měli, kdyby neexistovala RVHP? V principu všechno.
odkaz na vtip » "Co myslíte, pane předsedo," ptá se moderátor Miloše Zemana, "je genialita dědičná?" "No," neodolatelně se usmívá demokratický socialista, "zatím to na své dceři nepozoruji."
odkaz na vtip » Víte něco o výměně telegramů mezi Ruskem a Kubou? - jistě: Kuba: "Celá země hladoví, pošlete obilí!" Rusko: "Utáhněte si opasky." Kuba: "Pošlete opasky!"
odkaz na vtip » Víte proč má US ve znaku strom? ?! Aby si měli unavení ptáci z ODS kam sednout.
odkaz na vtip » V rámci balíčku opatření začali šetřit i na hradě. Dodavatel potravin pro hradní kuchyň dostal fax: Napříště zužujeme sortiment dodávaných sýrů pouze na dvě značky a to President a Veselá Kráva.
odkaz na vtip » Chlapík přepadne ministra práce a sociálních věcí z ČSSD Vladimíra Špidlu a křičí na něho: "Dej mi všechny svoje peníze!" Špidla na to úplně klidně: "Víš kdo já jsem?" "Nevím, ale dej mi všechny svoje peníze!" křičí dál chlapík. "Tak já ti to povím, já jsem Vladimír Špidla, ministra práce a soc. věcí." "Tak to naval všechny moje peníze, ty hajzle jeden."
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 31
 
 
 
Provozovatel webových stránek je portál CyberServer.cz