Vtipy v databázi: 9 702

Vtipy o mužích

1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
odkaz na vtip » Přišel pán k doktorovi, že ho má moc dlouhého, jestli by ho nešlo zkrátit. Doktor se na něj podívá a říká, "Tak přijďte zítra v 10, mám zrovna operační den." "Ale pane doktore, když já jdu dneska se svou dívkou do kina a nevím, kam sním." "Tak si ho omotejte okolo krku a řekněte, že je to cizokrajný had." Pán poslechne.. Sedí v kině a dívce se had moc líbí, neustále ho hladí a povídá si s ním. A najednou se ze předu ozve, "Prosím Vás, kdo to sem pořád hází ty jogurty?"
odkaz na vtip » U baru sedí maník, je velmi smutný. Po levici má krásnou dlouhovlasou blondýnu s dokonalou postavou, vpravo sedí výstavení tmavovláska a obě k němu evidentně patři. Na rameni toho maníka sedí velký Papoušek. Borec vždycky objedná panáka, Papoušek ho chytne do papřátku, kopne ho do sebe, a tak pořád do kola, a nic to s ním pedělá. A maník nešťastně sedí a kouká do blba. Barman to po několika hodinách nevydrží a říká mu: "Nezlobte se pane, že se vás ptám, ale co vy jste zač? Máte dvě tak nadherné ženy, každou jinou, a vůbec vás to netěší, a pak ten vás Papoušek, jak pořád pije jednoho panáka za druhým... promiňte, ale to jsem jeste neviděl..." A borec odpoví: "Aaale, chytil jsem zlatou rybu a hodil ji zpátky do řeky. Mohl jsem mít tři přání, a tak jsem řekl, že chci krásnou blondýnu, která do mne bude zamilovaná, pak krásnou brunetku, která do mne bude taky zamilovaná....... no a pak jsem chtěl mít ptáka, kterej hodne vydrží."
odkaz na vtip » Muži milují jednoduché věci. Třeba ženy.
odkaz na vtip » Víte jaký je rozdíl mezi mužem, který bere půlku viagry a mužem, který bere celou. Muž, který bere půlku nepíchá ale jen popichuje.
odkaz na vtip » Přijde chlap do bordelu a má jen málo peněz. Bordel mama ho pošle na pokoj ke kouzelníkovi. Tam uvidí kouzelníka a ten mu povídá: "Chceš vidět kouzlo? Sundej si kalhoty a ohni se... Co cítíš?" "Jako by mi někdo šťoural prstem v pr*eli..." "Kouzlo, všechny prsty jsou tady!"
odkaz na vtip » Víte, co má společný chlap a zábradlí? Oba jsou nadržení.
odkaz na vtip » Víte proč byl muž stvořen jako první? No, to je přece jasné - byl to Experiment!
odkaz na vtip » Výčitka manželovi při svatební noci:
"A plat máš také malý!"
odkaz na vtip » Čím muž připomíná plnící pero? Především tím, že buď svou náplň vypíše..., nebo mu vyschne.
odkaz na vtip » Víte, jaký je rozdíl mezi chlapem a pávem?
......
Odpověď: Žádný... oba mají malý mozek a péra jen na ozdobu.
1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 
 
 
Provozovatel webových stránek je společnost CyberS s.r.o.
Doležalova 1056, Praha 9, 198 00, IČ: 27871002, DIČ: CZ27871002