Vtipy v databázi: 9 703

Sex (18+)

1 ... 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 ... 92
odkaz na vtip » Návod, jak přinutit dospívajícího syna aby se učil:
"Sedni si synu, dáš si panáka?"
"Jasně."
"Cigaretku?"
"Jasně."
"A kouknem do Playboye?"
"Můžem."
"A co říkaš na ty baby?"
"Dobrý."
"A víš, kdo je píchá?"
"Ne, kdo?"
"Jenom jedničkáři chlapče, jenom jedničkáři."
odkaz na vtip » Potkali se tři manželé, jejichž polovičky právě dělají autoškolu. První: "To je děs, moje mě večer mačká na žalud a já musím troubit". Druhý: "To nic není. Ta moje mě chytne za penis, jako když řadí rychlosti a já podle toho musím vrčet." Třetí: "Běžte se vycpat. Moje mě každý večer popadne za ptáka, vrazí si ho mezi nohy a řekne - Dvacet litrů prosím! a kde já chudák to mám pořád brát?"
odkaz na vtip » Americký film:
"How do you do?"
"All right!"
V pozadi amaterský překlad:
"Jak to děláš?"
"Vždycky pravačkou!"
odkaz na vtip » Jde ženská v noci parkem. Najednou se z křoví vyřítí chlap, povalí ji na zem a znásilní ji. Když se zvedá a zapíná si kalhoty, s usměvem říká: "Až se to narodí, tak tomu můžeš říkat třeba Franta." A ta ženská se na něj usměje a říká: "Až se to projeví, tak tomu můžeš říkat třeba chřipka..."
odkaz na vtip » Dcera si vyrazí s chlapcem do kina na film. Po návratu se jí matka ptá: "Tak jak se ti líbil ten film?" "Dobrý to bylo. Chvílemi jsem myslela, ze se neudržím smíchy a počůrám Martinovi ruku...."
odkaz na vtip » V lékárně: "Prosím intimní krém" "Nahlas!" "Ne na hlas, na ptáka!"
odkaz na vtip » Přijede TV štáb natáčet reportáž na Saharu o životě beduínů. Natočí reportáž, reportérovi to neda a vyzvídá na beduínovi, jak je to tady se ženskýma, když jsou skoro celý rok v oáze. Beduín odvětí: "To je jednoduché, na to tady mamé velbloudici." Reportér nesměle: "Fakt? A můzu si to taky zkusit?" "Samozrejme..." Reportér odběhne do stáje a začne obcovat s velbloudicí a jede a jede, libuje si a najednou slyší hlasitý smích ze všech stran. Reportér se ohradí: "Co se smějete? Oni na to: "My na ní jezdíme do vesnice za ženskýma!"
odkaz na vtip » Mladík se odváží do bordelu, tak doma vybere kasičku. Přijde, zaklepe na dveře a zevnitř se ozve, že co jako chce. Tak on říká, že chce ojebat. Hlas zevnitř: "Dobře, tak strč pod dveře pět stovek." Mladík šoupne prachy pod dveře, čeká minutu, dvě, a nic. Tak začne bušit do dveří a křičí: "Ja chci ojebat!!" A zevnitř se ozve: "Cože? Eště jednou?"
odkaz na vtip » U lékaře žádá žena levný prostředek proti nežádoucímu otěhotnění. "Dáme aspirín." "A to si mám vzít před nebo po? " "Místo."
odkaz na vtip » Přijde žena k doktorovi a povídá:
"Pane doktore, nevím co mám dělat. Můj muž to chce až čtyřicetkrát za noc." Doktor odvětí: "Dám vám nějaké prášky a zítra si přijďte."
Druhý den se situace opakuje a tak doktor povídá:
"Dám vám ty nejsilnější prášky, co mám."
Žena odejde spokojená domů...
Třetí den, ale opět přijde s tím, že to bylo čtyřicetkrát za noc. Doktor jí poradí, aby při dvacátém úhozu rozsvítila a třeba se muž lekne.
Následující den, přijde žena zase a říká:
"Tak jsem tedy po dvacátém pokusu rozsvítila... "
"... a co se stalo?" ptá se doktor.
Žena odvětí: "Manžel stál ve dveřích a vybíral vstupné..."
1 ... 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 ... 92
 
 
 
Provozovatel webových stránek je společnost CyberS s.r.o.
Doležalova 1056, Praha 9, 198 00, IČ: 27871002, DIČ: CZ27871002