Vtipy v databázi: 9 703

Sex (18+)

1 ... 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 ... 92
odkaz na vtip » Mike Tyson je propuštěn z vězení a samozřejmě vyhledá první příležitost provádět to, co umí nejlíp - najde nějakou ženskou, se kterou by mohl zapomenout. Po dlouhé a divoké noci se mladá dívka chystá k odchodu a při oblíkání si ještě povídají: "Většina chlapů chce vědět, jaké to bylo. Mám pro tebe dobrou a špatnou zprávu. Kterou chceš vědět dřív?" Po chvíli přemýšlení Mike odpoví: "Ale sakra co už, začni tou dobrou." "Máš ho většího než Magic..."
odkaz na vtip » Leží spolu dva v posteli a kluk povídá holce: Ty si ji holíš? Holka: Ne, mě je teprve osm.
odkaz na vtip » Povídají si tři spermie.První říká:"Já bych chtěla být holčičkou."Druhá říká:"Já bych chtěla být klukem."Třetí říká:"Máme to marný.Jdeme krkem!"
odkaz na vtip » Telefon do bordelu. "Můžete prosím poslat nějakou slečnu do mého bytu?" "Samozřejmě" odpoví bordelmamá. "Jen mi řekněte jméno a adresu..." Chvíle ticha. "Víte, je tu ale takový malý problém. Já totiž nemám nohy." Bordelmamá se zamyslí. "Tak to si budete muset připlatit." "Jistě, jistě, s tím počítám, ale víte, já nemám ani ruce." "A jéje" zvolá bordelmamá. "Tak to bude ještě dražší a navíc budu muset vybrat nějakou hodně otrlou. A poslyšte, máte vy vůbec péro?" "No dovolte. Čím myslíte že jsem vytočil číslo?!"
odkaz na vtip » Potká jeden husita druhýho, který má celou hubu od krve.
"To máš od meče bratře Jene? "
"Ne od pochvy!"
odkaz na vtip » V úzké uličce nejmenovaného města oslovil Jarda v protějším okně Boženku:
"Božka, až se večer setmí, natáhnu úd a ty přejdeš ke mně."
"Ó, velmi ráda, ale jak se dostanu zpátky?"
odkaz na vtip » Nastěhuje se strašně krásná blondýna do nového domu. Soused co bydlí nad ní jí pošle provázek se psaníčkem: "Jestli se mnou chceš chodit zatahej třikrát, jestli ne zatahej stokrát a na konci zrychli."
odkaz na vtip » Přijde pán do hotelu, dají mu pokoj a jde spát. Když ulehl, někdo zaťukal, byla to malá holčička. Řekla mu že se ztratila.Pán jí nabídne, že může spát u něho. Tak spí. Když se pán probudí, má ho celýho červenýho. Pán se naštve. "Co jsi dělala?" "Hrála jsem si, ale když na mě flusl, tak jsem ho uškrtila."
odkaz na vtip » "Matka se musí pro své dítě obětovat," pravila paní N. "Kdybych si nedokázala odtrhnout od úst, milý synu, tak jsi tu nikdy nebyl."
odkaz na vtip » Co nesmí mít žena u sebe, když se chce milovat ?
.
.
Nohy.
1 ... 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 ... 92
 
 
 
Provozovatel webových stránek je společnost CyberS s.r.o.
Doležalova 1056, Praha 9, 198 00, IČ: 27871002, DIČ: CZ27871002