Vtipy v databázi: 9 067

Dvojsmyslné vtipy

odkaz na vtip » Těším se, až zase přijdeš. Svlékneš si šaty a lehce mě pohladíš. Lehneš si na mě a po zádech Ti přejede mráz. Pak se oddáme slasti a společne nás zaplaví vlna horka. Miluji Tě… Tvá vana.
odkaz na vtip » Celý den se těším na to, až večer ulehneš do postýlky ve svém průhledném pyžámku, až ucítím vůni tvé kůže a s chutí se na tebe vrhnu. Tvůj roztoč
odkaz na vtip » Maminka povídá synovi: "Hele, upekla jsem buchtu. Jestli chceš, můžeš si vylízat misku."
A syn na to: "Ale mně se letos žádná nelíbí."
odkaz na vtip » Žena ze začátku chce, aby ji muž bral do divadel a restaurací, aby poznala, jestli stojí za to, jít k němu domů. A muž ze začátku chce odvést ženu k sobě domů, aby poznal, jestli stojí za to, brát ji do divadel a restaurací.
odkaz na vtip » Víš, už dlouho ti chci něco říct, budeš….. mě doučovat matiku?
odkaz na vtip » Mám Tebe ráda, Ty jsi nej… Škoda jen, že to říkam sám sobě.
odkaz na vtip » Karkulka nesla babičce výslužku k svátku. Přijde k ní a vidí babičku, jak sedí u stolu, jedna láhev už byla prázdná, ve druhé bylo půl. "Babičko, babičko, vlk tady ještě nebyl a vy už jste sežraná.”
odkaz na vtip » Ahoj, jsem Tvůj miláček. Vidíš mě každý den, ale každý měsíc, někdy i týden mě měníš. Doufám, že s tím přestaneš… Tvá milovaná peřinka.
odkaz na vtip » "Vláďo, máš rád luštěniny?" "Jasně! Hlavně křížovky."
odkaz na vtip » Vyzkum prokazal,ze je mozne zeny vzrusovat ruznymi mechanickymi hračkami. Jako nejvhodnejsi se prozatim jevi Porsche 911.
1 / 4 další »
1 2 3 4
 
 
 
Provozovatel webových stránek je CyberS