Vtipy v databázi: 9 067

Přišel milenec za ženou a už ve dveřích se začnou

Přišel milenec za ženou a už ve dveřích se začnou líbat a za chvíli skončí v ložnici. Když v tom se najednou ozve zvonek.
"Proboha, to je asi manžel! Utíkej na balkon, tam jsou nějaké prázdné pytle. Schovej se tam."
Chlap se schová a ženská jde otevřít. A přišel další milenec. Zase se začnou vášnivě líbat a v tom zase zvonek. "Proboha to je asi manžel, na balkoně jsou prázdné pytle, schovej se tam."
Otevře dveře a tam třetí obšťastňovatel. Tak už jsou zase v nejlepším, a znova zvonek. Chlap se utíká schovat, a za dveřma manžel.
Tak se kolem něho manželka točí a připravuje mu jídlo. Chlap mezitím kouká na balkon a povídá: Co je to tam na balkoně za pytle?" "Ale, přijela tetička z Moravy a dovezla nám něco na zub." říká manželka. Chlap se nají a jde si na balkon zakouřit. Nedá mu to a kopne do prvního pytle: "Chro, chro." ozve se z něho. "Výborně, prasátko nám tetka přivezla." Kopne do druhého a z pytle se ozve: "Béééé." "Výborně, i ovečku nám tetka dovezla." Kopne do třetího, a nic. Kopne znova. Zase nic. Tak se napřáhne a nakopne ho pořádně. Z pytle se ozve: "Tak jsem asi pytel brambor, když nic neříkám, ne?"
Zobrazit další vtipy
 
 
 
Provozovatel webových stránek je CyberS s.r.o.