Vtipy v databázi: 12 762

Vtipy o mužích

odkaz na vtip » Víte, co se stane, muži když se nechá rozvést?
Ztratí 90% své inteligence.
odkaz na vtip » Víte, proč chodí chlapi v zimě v oteplovačkách a na hlavě nenosí nic?
Potřebují mít mozek v teple.
odkaz na vtip » Proč jsou vtipy o blondýnách tak krátké?
Aby si je muži byli schopni zapamatovat.
odkaz na vtip » Baví se dvě kamarádky nad sklenkou Campari: "A to víš, Renato, že teď už nebudou pánské slipy označovat podle velikosti, ale podle věku zákazníka?" "Nepovídej, a jak teda budou značený?" "Jednoduše - do 35 let jako klec na ptáka ohniváka, nad 40 let jako taška na šaška a nad 50 let skrejše pro měkkejše."
odkaz na vtip » Jeden starej kovboj vešel do baru a dal si whiskey. Sedí u baru a pomalu upíjí a vedle něj se posadí jedna slečna. Otočí se na něj a prej: "Vy jste opravdovej kovboj?" "No, celej život dělám na ranči, honím krávy, krotím koně, stavím ploty - tak asi budu opravdovej kovboj. A co jste vy?" "Ja jsem lesba. Celý den jen přemýšlím o ženách, když jím, když se sprchuji, když se koukám na televizi - musím na ně myslet ať dělám cokoliv." Lesba odešla a za chvíli si vedle něj sedl mladý pár a zeptal se: "Vy jste skutečnej kovboj?" "Vždycky jsem si myslel že ano, ale právě jsem zjistil že jsem lesba."
odkaz na vtip » Sedí dva rybáři v loďce a chytají ryby. Jeden chytí mořskou pannu. Prohlíží si její vnady a nakonec ji odhazuje zpět do moře. Druhý rybář se ho ptá: "Proč?" Na to mu první rybář odpoví otázkou: "Jak?"
odkaz na vtip » V pařížské porodnici se dívá novootec přes skleněnou stěnu na své první dítě. Vedle stojí bohatý šejk. Šťastný otec se ptá: "Které je to vaše?" "Ta první řada."
odkaz na vtip » Co dělají muži po souloži? 20% se obrátí a spí, 20% kouří, 60% jde domů.
odkaz na vtip » Jaký je rozdíl mezi mužem a paprikou. Žádný, oba jsou dutý a plný semene.
odkaz na vtip » Na pláži sedí plavčík obklopený krásnými mladými dívkami. Závistivě ho pozoruje nezkušený nesmělý neúspešný mladík. Večer za ním přijde a ptá se: "Pane plavčíku, jak to, že vás ty baby tak žerou? Já se snažím a nic, neporadil byste mi nějakej fígl?" Plavčík: "Proč ne.. zkus si dát za plavky bramboru a uvidíš jak zaberou." Mladík to provede hned následující den, ale ženský se mu smějí, ušklíbají se nebo znechuceně prchají. Přijde teda znovu k plavčíkovi a stěžuje si, že to nefunguje. Ten si ho prohlídne a říká: "Víš hochu, tu bramboru si ale musiš dát dopředu."
1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 
 
 
Provozovatel webových stránek je CyberS s.r.o.