Vtipy v databázi: 9 067

Vtipy o ženách - Strana 2

odkaz na vtip » Žena si čte v posteli detektivku a říká manželovi: "A pak že já jsem hloupá. Kriminalisté v té knize pořád pátrají po vrahovi a při tom já už dávno vím kdo to byl. Stačilo se podívat na poslední stranu."
odkaz na vtip » V jednom městě vznikl obchod, ve kterém si může každá žena koupit svého muže. Měl šest pater a kvalita mužů rostla s každým patrem. Byl v tom ale jeden háček, jakmile již žena vešla na vyšší patro, nemohla sejít níž, pouze odejít východem bez možnosti návratu.
A tak vchází jedna žena s vážným zájmem o koupi muže.
Na prvním patře vidí cedili:"Tito muži mají práci". No to už je něco, můj bývalý ani práci neměl - pomyslela si žena, ale podívám se co je výš.
Na druhém patře byl nápis:"Muži zde mají práci a mají rádi děti". Pěkné, ale podívám se, co je výš.
Na třetím patře byla tabulka:"Muži zde mají práci, mají rádi děti a jsou neskutečně pěkní." No čím dál tím líp - pomyslela si - ale výš to musí být fantastické.
Na čtvrtém patře si mohla přečíst:"Muži zde mají práci, mají rádi děti, jsou neskutečně pěkní a pomáhají při domácích pracích." Sladké, jak sladké... Ale zkusím ještě o patro výš.
Na pátém patře stálo:"Muži zde mají práci, mají rádi děti, jsou neskutečně pěkní, pomáhají při domácích pracích a jsou ďábelsky dobří v posteli." No neuvěřitelné, přímo zázrak - pomyslela si žena - ale když to je tak skvělé tady, co musí být o patro výš!?!
Na šestém patře si VELICE překvapená žena přečetla:"Na tomto patře již nejsou žádní muži. Patro bylo postaveno jako důkaz toho, že vám ženským prostě nejde vyhovět."
odkaz na vtip » V obchodě si žena zkouší již asi hodinu různé modely a nakonec prohlásí k prodavačce: "Co říkáte té halence? Ta mi sluší asi nejvíce."
"Ano, v té jste přišla."
odkaz na vtip » Povídá otec dceři, která právě položila sluchátko:
"Co se stalo, že jsi mluvila jenom čtvrt hodiny?"
"Byl to omyl."
odkaz na vtip » Hezká mladá žena vystoupí z vlaku a od nádraží ji sleduje jakýsi podezřelý muž.
Za nějaký čas to nevydrží a zavřeští:
"Chcete mě znásilnit, že se za mnou pořád ploužíte?"
Pán ostýchavě zavrtí hlavou.
"Ne, já vás chci jen upozornit, že máte odhalený levý prs."
Žena zbledne a zakvílí: "Prso venku? To je nic, ale já ve vlaku zapomněla kojence!"
odkaz na vtip » Povídají si matka s dcerou a babičkou, jakou zažily největší bolest.
Dcera začne: "Když jsem přišla o panenství, to byla bolest."
Matka dodá: "Jen počkej až budeš rodit..."
Ale babička je obě uzemní: "No jen počkejte, až se vám dostane klitoris do řetězu u kola!"
odkaz na vtip » "Šla jsem tak s kámoškou po ulici, kecaly jsme o všem možným i nemožným a najednou se to stalo! Byla jsem okouzlená, láska na první pohled a nešlo to ovládnout. Odtrhla jsem oči od výlohy, vlítla do obchůdku a tu kraťoučkou sukýnku jsem si zkoušela a sedla mi jedna báseň."
odkaz na vtip » Jaký je rozdíl mezi hezkou a ošklivou ženskou?
.
.
4 fernety.
odkaz na vtip » Ženy na partnerovi zajímá podle let věku:
- ve dvaceti jaký je
- ve třiceti kolik má
- ve čtyřiceti čím je
- v padesáti kde je
odkaz na vtip » Žena je zvláštní tvor. Ve společnosti chce, aby si muži všimli, že má nové šaty, doma žádá, aby si muž všiml, že nemá nové šaty.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 12
 
 
 
Provozovatel webových stránek je CyberS s.r.o.