Vtipy v databázi: 9 022

Černý humor - Strana 4

odkaz na vtip » Letadlo, katastrofická situace bez východiska. Naděje na přežití žádná. Každou chvílí to spadne. Piloti posílají letušku k pasažerům, ať je na ten nevyhnutelný konec nějak připraví... Letuška (vesele s širokým úsměvem na tváři): "Tak teď si všichni vytáhněte cestovní pasy a zvedněte je vysoko nad hlavu... Výýýborně, skvelé! Každý máte cestovní pas - nechybí někomu, že ne?!" chvíli se prochází a kontroluje: "Tááák a teď si každý svůj pas otevře na stránku s fotografií.... Máme to všichni?! tak počkáme tady na paní... Dobře. Máme. Tááák a teď si každý tu stránku odtrhněte, pečlivě srolujte do kornoutku a zasuňte si ji do zadku." Jeden z cestujících: "No dovolte! To už je snad trochu moc, ne?!" Letuška zas na mikrofón: "Vysvětluju to tady pánovi a možná by to ostatní taky zajímalo - záchranářům se jinak hrozně blbě identifikují mrtvoly."
odkaz na vtip » Jde chlap po mostě a najednou na něj přijdou silné touhy. Nemůže to už vydržet, tak sejde pod most a tam si udělá dobře. Vidí to na mostě policajt.
"Člověče, co to tam dole vyvádíte, vždyť za to já vás můžu zavřít!"
"Ale pane policajt, to přece není nic špatného, vždyť tohle je jediný způsob, jak poslat děti k moři."
odkaz na vtip » Přijde (b)ába k (d)oktorovi s prostřeleným kolenem.
D: "Co se vám to stalo?"
B: "Ále, chtěla jsem spáchat sebevraždu."
D: "A proč jste se teda střelila do kolena?"
B: "Manžel mi poradil, že se mám střelit dva cenťáky pod bradavku."
odkaz na vtip » Řízení letového provozu v Bostonu zachytilo zprávu: "zde let OK 13.... máme značné problé.......... chází nám palivo, zbývá nouzová rezerva na 10 min ..........jsme asi tak 2000 km od pobře....... sdělte instrukce!" Řídící letového provozu si to nechá přeříkat ještě jednou, zamyslí se a pak prohlásí do mikrofonu:
"Opakujte po mně: Otče náš, jenž jsi na nebesích....."
odkaz na vtip » Jdou dva staří známí kanibalové proti sobe a jeden nese v podpaží urnu. Jeho kolega se zamilovaně zahledí na urnu a po chvilce konverzace z něj nakonec vypadne otázka: "Víš, strašně rád bych se tě zeptal..."
"No tak se ptej"
"Prosímtě řekni mi, kde si sehnal instant???"
odkaz na vtip » Je to červené a nevotočí se to v předsíni. Co je to???

Dítě s voštěpem v hlavě.
odkaz na vtip » Bazén. Jen dvě hlavy. On a Ona.
Ona: "Kde je proboha Zuzanka."
On: "Neboj se milá, držím ji za ruku."
odkaz na vtip » Rozhlas ve WTC: Vážení návštěvníci. Jumbo, směr-Los Angeles si pro vás přiletí za deset minut. Přejeme příjemný let.
odkaz na vtip » Bin Ládin hraje s Buschem šachy, víte kdo má větší šanci na výhru?
Určitě bin Ládin, Buschovi už chybějí dvě věže.
odkaz na vtip » -Babičko, zavři oči!
-A pročpak, broučku?
-Tatínek říkal, že až zavřeš oči, budeme mít spustu peněz.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 16
 
 
 
Provozovatel webových stránek je CyberS s.r.o.