Vtipy v databázi: 9 067

Černý humor - Strana 7

odkaz na vtip » Na kolejích leží zakrvácená babka a sténá:
"Nohy! Moje nohy !!!"
Jde kolem ajznboňák a praví:
"Co to žvaníte ženská! Vždyť žádný nemáte.."
odkaz na vtip » Vsadí se tři chlapi, kdoo skočí z největšího patra do nejmíň vody.Skáče první z 10 patra do kbelíku vody.Skočí a povede se mu to. Skáče druhej z 20 patra do sklenice vody.Skočí povede se mu to.Skáče třetí ze 100 patra na mokrej hadr.Skočí a je úplně na sračky.Přijde druhej k prvnímu a říká.,,Heč já jsem ho přechcal, já jsem mu tem hadr vyždímal"
odkaz na vtip » V porodnici se narodí dítě,ale protože mají pokaženou váhu,pošlou tu paní do masny-tam prý váha funguje.Paní tam teda jde,dá dítě řezníkovi,ten zajde za roh a za chvíli se vrátí s malým uzlíčkem a říká:"Tak paní,tady to máte,váží 2kg a že ste to vy,tak sem ho aj vykostil.
odkaz na vtip » Na palubě Boeingu přistoupí letuška k Arabovi a ptá se: "Budete si přát něco k pití ?" Muž klidně odpoví: "Ne, díky, za chvíli budu řídit..."
odkaz na vtip » V Amazonském pralese se ptá žena kanibalka muže kanibala:
"Chutná ti?"
Muž zhnuseně odstrčí talíř a rozvalí se na židli. Ženě se nahrnou slzy do očí a vyčítavě povídá manželovi:
"Tys mojí maminku nikdy neměl rád!!!!"
odkaz na vtip » Stojí chlapeček na okraji propasti a pláče. Přijde k němu pán a ptá se ho:
"Co bulíš, chlapečku, co se ti stalo?"
"Spadl mi do propasti chleba!"
"No to se snad nic tak hrozného nestalo, ne. A s čím byl, s máslem?"
"Ne, s maminkou..."
odkaz na vtip » Tři synové se předhánějí, kdo dá matce lepší dárek. Jeden bohatý realitní agent dá matce dům. Druhý bohatý podnikatel koupí matce drahý vůz. Třetí syn koupí matce papuška, který umí celou Bibli na zpaměť. Matka poté píše všem synům:
"Děkuji Vám mí drazí synové, že jste na mě pamatovali. Tobě první synu děkuji za krásný velký dům, ale jak výš jsem na invalidním vozíčku, sama se do schodů nedostanu, a dům je stejně tak velký, že nemám proč se po něm sama projíždět. Tobě, druhý synu děkuji za nové auto, ale nemám řidičský průkaz, a řidiče si nemohu dovolit. Zato tobě můj nejmladší synu děkuji z celého srdce, ty víš, čím svou starou matku potěšit - to kuře bylo výborné.
odkaz na vtip » Svatý Petr si všimne, že před nebeskou bránou nervózně přechází chlápek. Vyjde tedy ven a ptá se: "Jdete dovnitř nebo ne?"
"Ještě chvilinku prosím."
Chlápek se nervózně podívá na hodinky a zase začne pochodovat. Svatý Petr tedy odejde. Po pěti minutách se vrátí k pochodujícímu chlápkovi a zeptá se znovu.
Chlápek se zastaví a povídá: "Podívejte, vy víte, že jsem mrtvý. Já to vím taky. Nemůže to ale někdo říct taky těm dole na ARU?"
odkaz na vtip » "Milé děti," říká tatínek svým potomkům. "Naše kočička měla dnes koťátka. Koťátka potřebují teploučko, aby se jim dobře vedlo. Teplo vzniká topením. Tak je vezměte a půjdeme je topit."
odkaz na vtip » "Máte krásného pejska slečno. Jak má krásný červený čumáček a jazýček vystrčený s pusinky.... To je od ...Mathela?" "Ne od náklaďáku co mi ho před chvilkou přejel."
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 16
 
 
 
Provozovatel webových stránek je CyberS s.r.o.