Vtipy v databázi: 9 067

Černý humor - Strana 9

odkaz na vtip » "Volám kontrolní věž, tady Boening 747 na trase Boston - New York, vypadli nám všechny motory! Co máme dělat?!
"Opakuji! Volám kontrolní věž, tad Boening 747 na trase Boston - New York, vypadly nám všechny motory! Co máme dělat?!"
"Tady kontrolní věž, nekřičte, klid, už si Vás škrtám..."
odkaz na vtip » Matka Tereza přijde k Nebeské bráně. Tam ji uvítá Svatý Petr a povídá jí:
"Byla jsi za svého života na Zemi skvělým člověkem. Dám ti proto kolem hlavy krásnou svatozář."Matka Tereza se pak jde se svatozáří projít po Nebi a uvidí princeznu Dianu, která má kolem hlavy ještě větší svatozář.
Hned se vrátí za Svatým Petrem a stěžuje si: "Celý svůj život jsem zasvětila pomoci chudým chudým a nemocným a Princezna Diana neudělala ani zlomek této záslužné činnosti a přesto má kolem hlavy větší svatozář. Jak je to možné?"
Svatý Petr: "Ale Matko Terezo, kdyby ses líp podívala, tak bys viděla, že to není svatozář, ale volant."
odkaz na vtip » Jsou dva chlapi na střeše a jeden vždycky skočí, vyleze zpět a takhle to dělá pořád. Ten druhej se ho ptá: Hele jak to děláš, že se nezabiješ? No, musíš v to mít víru. Tak se postaví na okraj střechy a skočí a zabije se.A ten druhej: na to, že jsem anděl, jsem dobrá svině!
odkaz na vtip » Přijde ředitel do třídy a tam jedna polovina žáků směje a jedna se brečí. Ředitel se ptá té první poloviny: "Proč se smějete?" Protože učitelka vypadla z okna!" Ředitel: "A proč vy brečíte?" "Protože jsme to neviděli!"
odkaz na vtip » Kolem jdou dva cikáni a srazil je kamion a pan policajt se ptá řidiče kamionu: "Jakou rychlostí ti cikáni do vás narazili."
odkaz na vtip » Chlápek uvidí jeptišku. Z nenadání vyskočí ze křoví a začne ji mlátit baseballovou pálkou, zleva, zprava a pořádně ji i nakope. Řekne: "Tak jsem tě dostal, Batmane!".
odkaz na vtip » Mami, já nechci brášku.
Neodmlouvej a žer co je!
odkaz na vtip » Sadistická rodina jede autem po městě a baví se srážením chodců. Nejdříve řídí otec, který přejede jednoho chodce. Děti mu za to tleskají. Když jejich matka vystrčí hlavu ven, aby někoho našla, jeden sloup ji utrhne hlavu. Všichni se smějí, jenom dcerka pláče.
?Proč pláčeš?? ptá se otec.
?Ale, jenom jsem to neviděla.?
odkaz na vtip » Potkají se dva chlapi a jeden říká druhému: "Představ si, co se mi stalo; poslal jsem starou pro brambory a ono ji přejelo auto." "A co teď budeš dělat?" "No, jak to tak vypadá, tak asi rýži..."
odkaz na vtip » Nastoupená jednotka na americké vojenské základně. Vpředu velitel: "Kdo z Vás stiskl ten červený knoflík?" Nic. "Ptám se, kdo stiskl ten červený knoflík?" Zase nic. "Naposledy se ptám, kdo to zmáčkl ten knoflík?" Hrobové ticho. Velitel mávne rukou a řekne: "Ale co, čert vem Nový Zéland..."
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
 
 
 
Provozovatel webových stránek je CyberS