Vtipy v databázi: 9 067

Vtipy o dětech - Strana 26

odkaz na vtip » Na nudaplaži leží manželé s Pepičkem. Když se kluk trochu vzdálí tak se do toho pustěj. Najednou se Pepíček vrátí a ptá se co dělají.
"Ale nafukuju maminku aby se neutopila."
Pepiček : "Jo, včera ji nafukoval plavčík a ještě zkoušel jazykem jestli neuchází."
odkaz na vtip » Paní učitelka jde na začátku školního roku poprvé do třídy prvňáčků a vidí tam jednoho žáka strašně špinavýho. Tak se ho ptá:
Pepíčku, vy se doma nemyjete?
Ne, my se poznáme po hlase...
odkaz na vtip » Paní učitelka jde se svojí třídou se podívat k jeskyním a chce vyzkoušet jejich znalosti, a tak se zeptá:
"Děti, co to támhle nahoře visí za ptáka?"
Nikdo z neví jenom Pepíček se přihlásí: "Prosím, to je netopýr, ale nejsem si jist, jestli opravdu visí za ptáka."
odkaz na vtip » Markétka šla večer přes park domů. Náhle na ni skočil chlap a začal jí strhávat kalhoty. Markétka se ale smála, protože věděla, že on se do nich nemůže vejít... .
odkaz na vtip » Jožka se modlí před Vánocemi a na konci modlitby zakřičí: "Ježíšku, dones mi kolo!" "Ježíšek není hluchý," domlouvá mu sestra.
Jožka: "Ale babka jo."
odkaz na vtip » Paní učitelka se ptá Pepíčka: "Co je to za zvíře - je hnědé a má čtyři nohy." "Pes!" "No dobře, ale mohla by to být třeba i kočka. A řekni, jakého znáš hnědého ptáka." "Orel!" "Dobře, ale mohl by to být i jiný pták. Třeba takový vrabec, ten je taky dohněda." "A paní učitelko, teď vy. Co je to - když se to strká dovnitř, je to tvrdé a suché, a když to jde ven, tak je to měkké a vlhké..." Učitelka se neudrží a vlepí mu facku. Pepíček na to: "No to by taky mohlo být, ale jinak je to žvýkačka."
odkaz na vtip » Malý Voloďa se ptá tatínka: "Tatínku, kde si všude byl, když si zamlada tolik cestoval?" "No třeba v Afghánistánu" odpoví otec a Voloďa smutně sklopí hlavičku. "A tatínku, kde si byl ještě?" zvída pořád chlapec. "No ještě jsem byl taky v Černobylu" chlubí se taťka a Voloďa smutně sklopí druhou hlavičku.
odkaz na vtip » Mamimka se ptá synáčka: "Pepíčku co by jsi chtěl pod stromeček? Sestřičku nebo bratříčka?" "Když ti to neroztrhá pipku, tak sáňky."
odkaz na vtip » "Děti, jestlipak víte, co dělá opice?" ptá se paní učitelka v první třídě.
"Prosím, leze na strom."
"Ano, správně, Mařenko. A co ještě dělá? No, Pepíčku?"
"Prosím, leze zase dolů."
odkaz na vtip » "Mami, malý Honzík nemůže usnout. Mám mu něco zazpívat?"
"Ne, zatím ne. Nejdříve to s ním zkus po dobrém."
1 ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... 35
 
 
 
Provozovatel webových stránek je CyberS s.r.o.