Vtipy v databázi: 9 067

Vtipy o dětech - Strana 27

odkaz na vtip » "Tati, kup mi harmoniku."
"V žádném případě. Nebudu poslouchat to tvoje vrzání."
"Neboj, já budu hrát, jenom když budeš spát."
odkaz na vtip » Dementní děti ve škole navštíví inspektor a ptá se: "Třeba ty, Andulko, řekni mi kolik je 3 x 3." Po chvíli váhání Andulka odpovídá: "3 x 3 je úterý." "Tak ty jsi jasný případ," povzdechne si inspektor a ptá se Karlíka, zda ten zná správnou odpověď. Karlík bez váhání odpovídá: "3 x 3 jsou milion," "Hmmm, hmm tak zde je to také jasné, zkusíme ještě Marušku zda ta zná správnou odpověď?" Maruška chvíli počítá v duchu a pak odpoví: "3 x 3 = 9." "Velmi správně Maruško a jak jsi to vypočítala?" "No to je jednoduché 3 x 3 = úterý - milion a to je 9."
odkaz na vtip » Hádá se Pepíček s Honzou, čí tatínek má lepší zaměstnání. Honza povídá: " Můj tatínek má velikou kancelář a celý den si jen čte noviny a kouří doutníky!" Pepíček povídá: "To nic není. To můj tatínek se celý den vozí a má tašku plnou peněz!" "Jo? To je milionář?" "Ne! Prodává jízdenky v autobuse."
odkaz na vtip » Mařenka šla na zábavu a ostražitá matka s ní poslala mladšího bratra Pepíčka, aby jí hlídal. O půlnoci se Pepíček vrátí sám a matka okamžitě vyzvídá, kde je Mařenka. "Ona si s Frantou v lese sundavá kalhoty. Mně se čůrat nechtělo, tak jsem šel domů."
odkaz na vtip » Na pláži říká malá Anička mámě: "Co to tu má ten chlapeček?" Maminka se zarazila, avšak neztratila duchapřítomnost a plácla první hloupost, která ji napadla: "Víš, to je taková píšťalka." No a za chvílí malá Anička přiběhne s pláčem a říká mámě: "Mamí, ona mu nepíská."
odkaz na vtip » Paní učitelka ve škole chce po dětech, aby řekly rým. Postupně jich tam několik řekne nějaké ty rýmy, až paní učitelka vyvolá Pepíčka a ten říká:
"V moři stojí Kokrhel, vodu má až po kolena."
"Ale Pepíčku, to se přece vůbec nerýmuje."
"Jen počkejte, až přijde příliv."
odkaz na vtip » Paní učitelka zadává dětem ve škole úkol: "Tak, děti, při cestě do školy si všímejte, co se kolem vás děje a pak nám to tu budete vyprávět."
Druhý den se přihlásí Pepíček. "Tak já jsem šel dneska do školy kolem takové velké ohrady a tam byl býk, bílá kráva a černá kráva. A ten býk šukal tu černou krávu."
Paní učitelka: "Ale Pepíčku fuj, taková ošklivá slova se přece neříkají. Přiště raději řekni, že ji býk překvapil."
Druhý den se zase přihlásí Pepíček a ovídá. "Tak já jsem dneska šel do školy zase kolem té velké ohrady, tam byl zase býk, bílá kráva a černá kráva. A ten býk překvapil tu černou krávu a ošukal tu bílou."
odkaz na vtip » Paní učitelka ve škole chce zahájit první hodinu sexuální výchovy, ale neví jak. Nakonec ji přeci jenom něco napadne a řekne: "Tak děti, až přijdete domů, tak se zeptejte rodičů, jak přcházejí děti na svět. A kdo přinese nejlepší vysvětlení, vyhraje zájezd do Krkonoš na dva týdny."
Pepíček přijde domů a ptá se maminky, jak děti přicházejí na svět. Maminka váhá, ale po chvíli veme jablíčko, rozkrojí ho, vyndá semínka a povídá: "Toto jsou Pepíčku semínka, ty se dají do země a vyroste strom. A tak to chodí pořád dokola." A jabličko mu dá na svačinu do kapsy u kalhot.
Druhý den se paní učitelka ptá dětí na to co zjistili od rodičů.
Anička odpoví: "Prosím, děti nosí čáp."
Přihlásí se Maruška: "Děti nosí také vrána."
Najednou se přihlásí Pepíček a říká: "Ja to také vím."
Paní učitelka říká: "No tak povídej."
Pepíček neví, jak by začal. Tak si chce sáhnout pro jablíčko, co má v kapse u kalhot a povídá: "Počkejte, ja ho vytáhnu..."
Paní učitelka rychle zasáhla a řekne: "Ne Pepíčku, vyhráváš zájezd."
odkaz na vtip » Děti si ve škole píšou do žákovské knížky: "Mám zítra přinést 10,- Kč na Vietnam."
Druhý den všichni poslušně odevzdají 10,- Kč paní učitelce, jen Pepíček má v žákovské dopsáno: "Zlobil, nikam nepojede!"
odkaz na vtip » "Pavlíčku, dej paní Novákové na rozloučenou hezkou pusinku", vybízí babička pětiletého vnuka.
"Nedám, bojím se."
"A čeho, prosím tě?"
"Že by mi dala facku, jako včera tátovi."
1 ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
 
 
 
Provozovatel webových stránek je CyberS s.r.o.