Vtipy v databázi: 8 998

Sex (18+)

1 ... 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... 92
odkaz na vtip » Leží takhle večer dva kluci ve stanu a najednou se jeden z nich ptá: "Spíš?" "Nespím, nespím." "Mrskáš si péro, že?" "Mrskám, mrskám." "A nechce se Ti postavit, že?" "Nechce, nechce." "Tak si mrskej svoje!"
odkaz na vtip » Připluje trosečník na prámu na ostrov, na kterém už shodou okolností nějací trosečníci jsou a chovají tam stádo ovcí. Po nějaké době se nervózně ošije a povídá: "Chlapi, to mi povězte, co vy děláte, když tu nejsou žádný ženský?" "Nooo, my si vždycky najdem nějakou ovci, zajdem tamhle za kopec a je to." Tak jde, vybere si ovci a štráduje si to za kopec. A když míjí ostatní, tak se začnou děsně chechtat. "No co? Dyť ste říkali, že to taky tak děláte." "No jo! Když ty sis ale vybral takovou ošklivou!"
odkaz na vtip » Jde takhle holka a potká trpaslíka, a ten ji říká: "Pojď si to rozdat!" Holka na to, že by aji šla, ale když on ho má takového malého... Trpaslík řekne kouzelné slovo a najednou má klacka čtyřikrát tak dlouhého. No, a když tak spolu souloží, tak ta holka si tak povídá: "To mi nejde do hlavy..." A trpaslík na to: "No dobře, jak chceš," a zopakuje kouzlo.
odkaz na vtip » Jedno varle říká druhému: "Jde ženská." "Jak to víš?" "Šéf se zvedl."
odkaz na vtip » Přijde pán do bordelu, vybere si slečnu a jde s ní na pokoj.
Tam se oba dva připravují a v tom najednou ta slečna povídá:
"Tak hele, jak to chceš? Ze předu je to za sto, a zezadu je
to za stodvacet."
Pán se jen diví: "A co těch dvacet korun?"
Slečna: "Jo, to je daň z obratu!"
odkaz na vtip » "Ireno, máš ráda vítr?"
"No, mám."
"Tak pojď za roh a já ti ho tam fouknu."
odkaz na vtip » Zhasni už tu svíčku. To není svíčka, to je žárovka. To je jedno, Milane, zhasni ji. Já nejsem Milan, já jsem Petr. Tak přišel ses milovat, nebo hádat?
odkaz na vtip » Vlahá letní noc. Motorista vezoucí stopařku odbočí do lesíka a říká: "Nepotrpím si na dlouhé řečnění a tak se jen ptám: Chceš si to svezení odpracovat tady ve voze, nebo radši venku na dece?" "Taky nemám ráda dlouhé řeči, ale než se rozhodnu, mám taky jeden dotaz: Mám sundat kalhotky, nebo vyplivnout žvýkačku?"
odkaz na vtip » Dva mladí, ještě nepříliš zkušení, se pustili do milování. Nějak to ale nešlo. "Kdybych byl věděl, že jsi ještě panna, tak bych ještě počkal." "Kdybych byla věděla, že ještě můžeš počkat, byla bych si ty punčocháče svlékla."
odkaz na vtip » Děda leží nahý na posteli a říká: "No tak, vzchop se, nebuď takový, vždyť ona je taková krásná, něžná, křehká, mladá.." V tu chvíli babka zakřičí z koupelny: "Dědo, už můžu?" A děda jí odpovídá: "Stará, buď zticha, vždyť tě už pozná po hlase!"
1 ... 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... 92
 
 
 
Provozovatel webových stránek je společnost CyberS s.r.o.
Doležalova 1056, Praha 9, 198 00, IČ: 27871002, DIČ: CZ27871002